22:20
05-Груд-2025
05-Груд-2025
20:10
05-Груд-2025
05-Груд-2025
17:40
04-Груд-2025
04-Груд-2025
19:15
03-Груд-2025
03-Груд-2025
20:28
30-Лис-2025
30-Лис-2025
Вчора, 21 жовтня, о 13.54 літак-розвідник Іл-20, що належить збройним силам Російської Федерації, вторгся в повітряний простір Естонії на глибину приблизно 500 метрів.
Про це повідомляє естонське видання Postimees з посиланням на генштаб Сил оборони, повідомляє ... Читати далі»
22-Жов-2014
Черняков
Президент Петро Порошенко доручив звільнити заступника генерального прокурора та заступника Міністра внутрішніх справ.
Крім них, Петро Порошенко в ході наради з керівниками силових відомств, доручив здійснити кадрові рішення щодо низки чиновників СБУ та інших силових відомств, повідомляє прес-служба глави держави. "Прошу протягом двох днів доповісти мені про ваші кадрові рішення про ... Читати далі»
22-Жов-2014
Черняков
Служба безпеки України (СБУ) затримала уродженця російського міста Курск за причетність до замаху на кандидата в народні депутати України в окрузі №98 Володимира Борисенка. Про це повідомив глава СБУ Валентин Наливайченко в інтерв'ю телеканалу TBi у вівторок ввечері, повідомляє
...
Читати далі»
21-Жов-2014
Черняков
У Швеції спеціальні підрозділи, що ведуть пошук "невідомого підводного човна", встановили контакт з кількома підводними об'єктами на схід від фіорду Ингарьо.
Це вузький фіорд у стокгольмських шхерах, що межує з островом Ингарьо з півночі і островами Госьо і Эльо з півдня, повідомляє Радыо Свобода ... Читати далі»
21-Жов-2014
Черняков
Викреслений із виборчих списків Радикальної партії "рухівець" Іван Заєць звинуватив Олега Ляшка у зриві домовленостей і прихованій підтримці колишніх регіоналів.
Заступник голови партії "Народний Рух України", народний депутат України І, ІІ, ІІІ, IV, VI скликань Іван Заєць написав відкритого листа лідеру Радикальної партії Олегу Ляшку, інформує ... Читати далі»
20-Жов-2014
Черняков
Не дали право бійцям голосувати в зоні АТО переважно депутати з КПУ, депутати, які раніше входили у фракцію Партії регіонів, також і деякі депутати з "Батьківщини".
Так, згідно з даними сайту Верховної Ради, з фракції Партії регіонів за включення до порядку денного проголосував лише один депутат – Безбах. Інші, в тому числі ті, які балотуються до Верховної Ради зараз, це питання не п ... Читати далі»
20-Жов-2014
Черняков
Президент України Петро Порошенко вважає безвідповідальними дії тих депутатів, які не проголосували за зміни до закону про вибори, що забезпечують волевиявлення військових у зоні АТО під час виборів до Верховної Ради 26 жовтня.
"Аморально для депутата позбавляти воїнів права обирати", - сказав Глава держави журналістам під час робочої поїздки у Черкаську область, інформує прес-служба Презид ... Читати далі»
20-Жов-2014
Черняков
Про це розповів колишній міністр закордонних справ Польщі та нинішній маршалок Сейму Радослав Сікорський, передає "Українська правда" з посиланням на Politico Magazine.
"Путін хоче, щоб Польща, направила війська в Україну. Це були сигнали, які вони на ... Читати далі»
20-Жов-2014
Черняков
Російська правозахисниця та засновниця інтернет-проекту “Груз 200 из Украины в Россию” Олена Васильєва оприлюднила зведену таблицю втрат російської армії в Україні.
Про це вона пише на своїй сторінці у мережі facebook Згідно з ... Читати далі»
19-Жов-2014
Черняков
Яєчну атаку пережив в Івано-Франківську Олег Ляшко.
Про це інформує сайт ukr-online Аби зустрітися із своїми виборцями, він орендував приватний літак – шест ... Читати далі»
19-Жов-2014
Черняков
У селі Кримське, останньому населеному пункті Новоайдарського району, звільненому напередодні від так званого “Всевеликого войска донского”, піднято український прапор, незабаром розпочнеться фінансування.
Про це на своєму офіційному сайті ... Читати далі»
19-Жов-2014
Черняков
Москва рассчитывает, что общенациональный диалог в Украине будет начат на следующих этапах реализации минских договоренностей, заявил министр иностранных дел России Сергей Лавров в интервью телеканалу НТВ в воскресенье, 19 октября, передает ТАСС.
"Мы не можем потерять Украину, поскольку это не группа лиц, совершивших переворот и захвативших власть, не те нацисты, которые продолжают марширов ... Читати далі»
19-Жов-2014
Черняков
Волонтер Юрій Бірюков, більш відомий під прізвиськом "Фенікс", повідомив, що сьогодні зранку, 19 жовтня, бойовики атакували старий термінал донецького аеропорту.
Про це він написав на своїй сторінці у мережі facebook "Рано вранці була масована атака сепарської піхот ... Читати далі»
19-Жов-2014
Черняков
В Україні буде створена Національна розвідувальна програма. Про це заявив Ігор Смешко, нещодавно призначений головою Комітету з питань розвідки при президентові України. За його словами, це буде документ "максимального рівня секретності", передає
...
Читати далі»
19-Жов-2014
Черняков
Нормальною європейською практикою вважається вибір одного кандидата від представників партій зі схожими політичними принципами. Тому з метою формування демократичної більшості у майбутньому українському парламенті та щоби не допустити до влади прибічників і послідовників режиму Януковича, було прийнято рішення про висунення єдиної кандидатури по мажоритарних округах від «Блоку Петра Порошенка» та
...
Читати далі»
19-Жов-2014
Редактор
Оперативна обстановка станом на 17.10
Інформує прес-центр АТО на сторінці facebook "Ситуація в районі проведення АТО залишається стабільно напруженою. Неконтрольовані терористичні збройні формування продовжують обстрілювати наші позиції в районах населе ... Читати далі»
18-Жов-2014
Черняков
У Донецьку станом на 9.00 зберігається напружена обстановка, в багатьох районах міста чути потужні артилерійські залпи. Про це інформує прес-служба Донецької міської ради.
У повідомленні наголошується, що за минулу добу в черговий раз піддалися артобстрілам Київський і Куйбишевський райони. Унаслідок попадання снарядів один приватний житловий будинок повністю знищений і один будинок зруйнов ... Читати далі»
18-Жов-2014
Черняков
Президент України Петро Порошенко розповів, чим закінчилися переговори у "нормандському" форматі в Мілані із російським главою Володимиром Путіним.
Результатом зустрічі стала домовленість про виконання трьох ключових пунктів, заявив Порошенко журналістам, передає "Інтерфакс-Україна". Перши ... Читати далі»
18-Жов-2014
Черняков
Правитель у Кремлі отруїв всі ознаки громадянського суспільства. Але коли він потерпить крах, нічого краще не буде. Немає структур, які могли б врятувати країну.
Про це пише Юліян Ханс у своїй статті «Що буде після Путіна», опублікованій на сайті німецької газети Süddeutsche Zeitung, інформує ... Читати далі»
18-Жов-2014
Черняков
Радикальна партія Олега Ляшка є лідером парламентської виборчої кампанії за рівнем популізму.
Це засвідчило експертне опитування, проведене Бюро аналітики "Тектум", повідомив керівник проекту Олесь Лісничук під час презентації в ... Читати далі»
17-Жов-2014
Черняков
|