15:58 24-Лис-2024 Сили оборони України уразили радіолокаційну станцію ЗРК "С-400" російських окупантів У ніч на 24 листопада підрозділи ракетних військ Збройних Сил України у взаємодії з і | 20:57 23-Лис-2024 Доба Гетьманщини в постатях Запрошуємо Вас цікаво і доступно дізнатися про Гетьманщину! Чому важливо знати і розу |
22:02 22-Лис-2024 Північнокорейські військові готуються до штурмів у Маріуполі та Харківській області Технічні радники Північної Кореї прибули в південне окуповане Росією портове місто Ма | 19:10 22-Лис-2024 У США обговорюється питання повернення Україні ядерної зброї Офіційні особи США та Європи обговорюють стримування як можливу гарантію безпеки для |
22:00 21-Лис-2024 Перейменування вулиць на Харківщині: проміняють Олександра Олеся на Затишну Малоданилівська громада вирішила перейменувати три топоніми, що були раніше затвердже | 19:50 21-Лис-2024 До Дня Гідності та Свободи День Гідності та Свободи відзначають щорічно 21 листопада згідно з Указом Президента |
У селищі Чонгар Генічеського району Херсонської області почали зводити телерадіокомунікаційну вежу, яка подаватиме сигнал на тимчасово окупований Крим.
Про це повідомляє заступник міністра інформаційної політики - керівник апарату Артем Біденко у п'ятницю. "На Чонгарі, початок монтажу 150-метрової вежі. Другу секцію встановлено. Звідси скоро буде мовлення на Крим", – написав ві ... Читати далі»
02-Груд-2016
Черняков
Мартиролог злочинів комуністичного режиму.
17 листопада Секретний наказ Сталіна про тотальне руйнування поселень (1941) Із самого початку війни СРСР застосовував тактику «випаленої землі», знищуючи перед наступаючим ворогом промислову і поселенську інфраструктуру. Найбільш цінне обладнання евакуювали, а от всі будівлі підлягали знищенню. Саме внаслідок цієї варварської та ... Читати далі»
20-Лис-2016
Черняков
Для всього цивілізованого світу у 2016 році стало шоком варварське вбивство цивільного населення та нищення цивільних об’єктів (шпиталів тощо), яке здійснює військова авіація Збройних сил Російської Федерації у Сирії. Міжнародне співтовариство оцінює такі дії Росії як військові злочини, злочини проти людяності, проти цивільного населення, яким немає прощення.
Проте, шокуватися не має ... Читати далі»
14-Лис-2016
Редактор
Депутат фракції Олега Ляшка Андрій Лозовий задекларував, кілька колекцій вин, безліч картин, а також кілька годин і голландську меблі 19 століття.
Про це свідчать дані Єдиного державного реєстру декларацій осіб, уповноважених на виконання функцій держави або місцевого самоврядування, передають ... Читати далі»
30-Жов-2016
Черняков
Депутат Верховної Ради Сергій Тарута (позафракційний) задекларував 4,8 млн доларів, 560 тис. євро готівки і 332 предмети антикваріату в 2015 році.
Згідно з декларацією, Тарута володіє 198 карти ... Читати далі»
29-Жов-2016
Черняков
Керівник Спеціалізованої антикорупційної прокуратури Назар Холодницький задекларував 53 тисяч доларів, 12 тисяч євро і 50 тисяч гривень готівкових коштів. Про це свідчить його електронна декларація за 2015 рік, оприлюднена на сайті Національної агенції з питань запобігання корупції.
Згідно з документом, Холодницький орендує кімнату в гуртожитку у Вишневому. Він також задекларував квар ... Читати далі»
28-Жов-2016
Черняков
20 жовтня 1672 року в селі Косута (Білорусь) народився Пилип Степанович Орлик, гетьман України у вигнанні, автор «Пактів і Конституції прав і вольностей Запорізького війська».
Він був гетьманом 32 роки, більше, ніж будь-хто інший. Опинившись в еміграції після Полтавської баталії, до останнього боровся за повернення в Україну. Однак доля розпорядилася інакше. Народився в с ... Читати далі»
24-Жов-2016
Журналіст
Кабінет міністрів відхилить пропозицію народних депутатів про підвищення собі зарплати майже удвічі.
Про це написав на своїй сторінці в facebook прем'єр Володимир Гройсман у неділю, 23 жовтня. Він нагад ... Читати далі»
23-Жов-2016
Черняков
19 жовтня в Чернігівському історичному музеї імені В.В. Тарновського проведено круглий стіл до 40-річчя створення Української громадської групи сприяння виконанню Гельсінських угод (Української гельсінської групи).
У заході взяли участь студенти Навчально-наукового інституту історії, етнології та правознавства ім. О. М. Лазаревського Чернігівського національного педагогічного університету і ... Читати далі»
19-Жов-2016
Редактор
18 жовтня 2016 року відійшла у вічність Інеса Вачнадзе — педагог, просвітянка, громадська активістка, патріотка України.
Інеса Вачнадзе народилася 15 жовтня 1934 року в Чернігові. Закінчила філологічний факультет Чернігівського державного педагогічного інституту. Педагогічний стаж — майже 60 років. Працювала викладачем естетичного виховання у професійно-технічних училищах Чернігова. ... Читати далі»
19-Жов-2016
Черняков
Відповідно до пункту 4 частини першої статті 1 Закону України «Про засудження комуністичного та націонал-соціалістичного (нацистського) тоталітарних режимів в Україні та заборону пропаганди їхньої символіки» символікою комуністичного тоталітарного режиму є, в тому числі, зображення, написи, присвячені особам, які обіймали керівні посади у комуністичній партії, вищих органах влади та управління СРС
...
Читати далі»
19-Жов-2016
Редактор
Національний банк України з 1 листопада буде встановлювати курс тільки за угодами між банками, а також банками та НБУ.
Про це у вівторок 18 жовтня 2016 року йдеться на сайті Нацбанку. Раніше він формував курс за угодами між банками, банками та їх клієнтами, банками та НБУ, НБУ та його клієнтами. "Такий крок відповідає практиці розвинутих країн, де референтні ... Читати далі»
18-Жов-2016
Черняков
"Мій чоловік інвалід 1 групи, хворіє вже понад 25 років, повністю неходячий, прикутий до візка 4 роки, хвороба прогресує, діагноз: спіноцеребелярна мозочкова атрофія (атаксія). Лікувати необхідно постійно, інакше параліч переходить на руки. Ми маємо трьох діток: Діана 17 років. Настя 11 років і Давиду 5 років.
Два роки тому захворіла і старша донечка Діана, діагноз встановили як і в чоловік ... Читати далі»
17-Жов-2016
Черняков
17 жовтня 1814 року в селі Чепелі на Львівщині народився Яків Федорович Головацький, поет, історик, етнограф і фольклорист.
Його постать є яскравим свідченням, яким непростим буває шлях до українства галицьких культурних діячів ХІХ століття. Навчався в Львівському та Будапештському університеті. Один із творців «Руської трійці», за допомогою знайомих сербів забезпечив др ... Читати далі»
17-Жов-2016
Журналіст
17 жовтня 1937 року у місті Каліш у Польщі помер Гаврило Макарович БАЗИЛЬСЬКИЙ, генерал-хорунжий Армії УНР.
Народився 25 березня 1880-го в селі Земзелівка (сучасна Соколівка) на Черкащині. Командував ротою під час Першої світової війни, відзначався героїзмом і мужністю. Як згадував Варфоломій Євтимович, «на фронті він був знаний з того, що під час бою його можна було знайти тіл ... Читати далі»
17-Жов-2016
Журналіст
В Україні триває русифікація. Йдеться не про збільшення частки російської мови у публічному просторі (хоча й такого ґатунку фактів вистачає), а про витіснення мови української звідти, де вона має бути органічно присутньою. А ще – про нав’язування українському соціуму російського стилю поведінки в публічному просторі і російської стилістики повсякденності. Тобто йдеться про загальні процеси, які не
...
Читати далі»
09-Жов-2016
Редактор
Відповідну пропозицію ініціювали учасники науково-практичної конференції «Геноцид ромів України в період Другої світової війни: вивчення, викладання, комеморація», що проходила 4 жовтня у Києві, в Національному Музеї історії України у Другій світовій війні.
За результатами конференції буде направлено резолюцію до Верховної Ради та Кабінету міністрів України. Серед пропозицій зокрема м ... Читати далі»
08-Жов-2016
Редактор
8 жовтня 1938 року в підвалі харківської в’язниці розстріляний Гнат Мартинович Хоткевич, письменник, історик, бандурист, композитор.
Народився 12 січня 1878-го у Харкові. Закінчив Харківський технологічний інститут. Змалку навчився грати на бандурі. Під час навчання захопився історією та фольклором, займався письменництвом. Славнозвісний Микола Лисенко так відгукувався про тала ... Читати далі»
08-Жов-2016
Редактор
1.Серед тих, хто вбивали чи допомагали чинити убивства були члени місцевої поліції, яку іноді називають українською. Але не всі з них брали в цьому участь і не всі вбивці були членами цієї поліції – масові вбивства євреїв були «компетенцією» німецьких айнзацгруп та німецької поліції.
2.Серед членів цієї поліції були українці. Але не всі з них були українцями – до місцевої поліції масо ... Читати далі»
28-Вер-2016
Черняков
У підпункті 1 пункту 1 статті 2 «Форми увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» Закону України «Про увічнення перемоги над нацизмом у Другій світовій війні 1939-1945 років» чітко вказано: «відзначення Дня пам’яті та примирення, Дня перемоги, днів вигнання нацистів з України, Автономної Республіки Крим, областей, міст Києва та Севастополя, інших адміністративно-терит
...
Читати далі»
21-Вер-2016
Черняков
|
Останні новини
Модуль не активізовано (module is not installed)