реклама партнерів:
Головна » 2007 » Листопад » 19 » В Чернігівській області перевірили ринок спирту і алкогольних напоїв

В Чернігівській області перевірили ринок спирту і алкогольних напоїв


2007 » Листопад » 19
Автор: Chatte
Коментарі: 0
Переглядів: 1547
РІЗНЕ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
За повідомленням ДПА в Чернігівській області, протягом півроку в області працювала спільна робоча група з проведення перевірок суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність на ринку спирту і алкогольних напоїв. До складу групи включені координатори на рівні заступників керівників обласних організацій ДПАУ, КРУ, УМВС, митниці та начальники управлінь та відділів вказаних організацій. Днями відбулось засідання робочої групи, на якому підбито підсумки виконання вимог спільного наказу ДПА, МВС, Держмитслужби та Головку України від 08.05.2007 N282/148/381/98 "Про створення спільних робочих груп із проведення перевірок суб'єктів господарювання, які здійснюють діяльність на ринку спирту і алкогольних напоїв", та обговорено проблемні питання щодо протидії "тіньовому" виробництву та обігу цих товарів.
Контрольно-перевірочні заходи здійснено у чотирьох підприємствах. Дві перевірки завершені, одна триває, четверта буде проведена до кінця року.
У ході перевірок відкрито 2 кримінальні справи, а саме: УПМ ДПА в області порушено кримінальну справу відносно громадянина Т. за фактом незаконного виготовлення алкогольних напоїв з використанням обладнання, що забезпечує масове виробництво таких товарів та незаконного використання підроблених марок акцизного збору, порушена кримінальна справа за ознаками злочину, передбаченого ч. 2, ст. 204 та ч.1 ст.216 КК України.
Проведеними заходами виявлено фіктивне підприємство ТОВ С. Рішенням Голосіївського районного суду було скасовано державну реєстрацію ТОВ С, визнано недійсними установчі документи даного підприємства та свідоцтво про реєстрацію платника податку ПДВ з моменту його видачі, тобто з 23.11.2004р.
За рахунок здійснення зазначених фінансово-господарських операцій господарство, яке перевірялося, незаконно сформувало податковий кредит з ПДВ в сумі 618,7 тис. грн., в наслідок цього незаконно отримало відшкодування ПДВ в сумі 219,0 тис. грн., всього з урахуванням фінансових санкцій донараховано 928,1 тис. грн.
Крім того, донараховано платежів по іншим податкам і зборам на суму 104,2 тис. грн. та застосовано фінансових санкцій 143,9 тис. грн. А також виявлено порушень з державним майном на загальну суму 252,4 тис.грн. По державному підприємству донараховано податків та зборів всього 276,8 тис. грн.
За час дії спільного наказу затравень-жовтень 2007 року податковою міліцією Чернігівської області з незаконного обігу вилучено товарів на суму 4,22 млн. грн. Із загальної суми вилучених товарів, підакцизної продукції вилучено: спирту на суму 409,9 тис. грн.; алкогольних напоїв - 66,42 тис. грн. та тютюнових виробів - 2,7 тис. грн. За зібраними матеріалами порушено 17 кримінальних справ, в тому числі за ст.204 КК України - 16 (з них 15 - за ч. 3 ст. 204) за іншими статтями кримінального кодексу - 1. Викрито 10 підпільних виробництв товарів народного споживання, з яких 2 - з виробництва фальсифікованої горілки.
За 10 місяців з початку року (за час дії спільного наказу) спеціалістами податкової служби області проведено перевірки 569 суб'єктів підприємницької діяльності в сфері оптової і роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами. В результаті проведених перевірок виявлено 1093 порушень вимог чинного законодавства, з яких 146 випадків зберігання та реалізації алкогольних напоїв з підробленими марками акцизного збору або без марок акцизного збору встановленого зразка; 76 випадків роздрібної торгівлі алкогольними напоями та тютюновими виробами без наявності ліцензії на відповідний вид діяльності; 19 випадків зберігання продукції не внесених до Єдиного державного реєстру.
За матеріалами перевірок РУ Департаменту контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв та тютюнових виробів за порушення Закону України "Про державне регулювання виробництва і обігу спирту, етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв та тютюнових виробів" прийнято рішень на загальну суму штрафних санкцій 147,6 тис. грн. До адміністративної відповідальності притягнуто 207 осіб.
На нараді також акцентувалась увага на значну наявність в обігу здешевленої алкогольної продукції. Адже при повній сплаті передбачених законодавством податків вартість в роздрібній мережі горілки міцністю 400 місткістю 0,5 л повинна бути не менша 9 гривень, але подекуди вона ледве перевищує 6 грн. Зроблені відповідні дії по встановленню виробників та постачальників в область, відпускних цін виробника на дану продукцію.
За результатами засідання прийнято рішення спільної робочої групи продовжити відстеження потоків алкогольних напоїв та спирту по напрямкам визначених спільними контрольно-перевірочними заходами та забезпечити якісну перевірку суб'єктів, що включені до переліку спільних перевірок.

Джерело: www.regadm.cn.ua
QR-код посилання на сторінку
Скористайтеся програмою для сканування штрих-кодів на телефоні.

Коментарі

avatar

Останні новини

14:53
05-Квіт-2020
На полігоні «Десна», що на Чернігівщині, тривають випробування модернізованого дослідного зразка танку Т-72
На полігоні «Десна», що на Чернігівщині, фахівцями Державного науково-дослідного інст
14:35
05-Квіт-2020
За загиблих у березні Захисників України помолилися в Чернігові
5 квітня в козацькому кафедральному соборі святої великомучениці Катерини Православно
12:11
04-Квіт-2020
4. Звільнення Чернігова. (Тріумфальна весна 1918-го)
1 березня 1918-го став знаковим днем для України – того дня більшовики змушені були п
13:04
03-Квіт-2020
У Празі знесли памʼятник радянському маршалу Конєву
У пʼятницю вранці у Празі знесено памʼятник радянському маршалу Івану Конєву.
17:06
02-Квіт-2020
"Слуги народу" хочуть зустріч з президентом Зеленським, щоб запитати про скандальні плівки з Єрмаком
Нардепи від "Слуги народу" хочуть просити президента Володимира Зеленського зустрітис
16:36
01-Квіт-2020
Заява Євросоюзу щодо наслідків російського указу про володіння землею для Криму
Згідно з нещодавнім указом Президента Росії, більшу частину Криму та місто Севастопол
16:23
01-Квіт-2020
Лауреати Міжнародної літературно-мистецької премії імені Генріха Бьолля (Німеччина) за 2020 рік
За поданням Міжнародної літературно-мистецької Академії України (президент Сергій Дзю
18:58
31-Бер-2020
Карантин? На Одещині відновили пам'ятник радянському вождю Леніну
Поки в Одесі та області посилено приймаються карантинні заходи щодо запобігання пошир
17:58
31-Бер-2020
3. Визволення Києва (Тріумфальна весна 1918-го)
У російсько-українській війні 1917-1918 років після підписання Брестського договору у
16:51
31-Бер-2020
Коронавірус підкрадається до Путіна: заразився лікар, який показував йому московську спецлікарню
У лікаря, який влаштовував президенту Росії Володимиру Путіну екскурсію по московські
Усі новини