Версія для людей з вадами зору
реклама партнерів:
Головна » Терористи не знижують активності на сході України

Терористи не знижують активності на сході України


Коментарі: 0 ПОЛІТИКУМ

Допомога проекту Європейської України - благодійний внесок
ваша підтримка важлива для незалежного видання
стань патроном
На сході України терористи збили український літак та захопили Карлівське водосховище. Президент РФ Володимир Путін доручив посилити охорону державного кордону між Україною і Росією.
Про це повідомляє Німецька хвиля
Троє пілотів збитого у п'ятницю, 6 червня, над Слов'янськом літака АН-26 загинули, повідомив керівник групи інформування про антитерористичну операцію Владислав Селезньов, пише агентство "Інтерфакс". "Троє загинули, трьох людей вдалося врятувати, їх вже доставили у лікарні, ще двох пілотів шукають, триває рятувальна операція", - заявив він.
Владислав Селезньов розповів, що після того, як український літак збили, він почав падати на житлові квартали Слов'янська, але пілоти змогли відвести його в бік від міста. "Деякі з членів екіпажу встигли вистрибнути з палаючого літака з парашутом. Ціною власного життя екіпаж відвів загрозу для жителів Слов'янська", - повідомив Селезньов.

У суботу, 7 червня, було захоплене Карлівське водосховище. Близько 13-ї години озброєнні люди прибули на дамбу стратегічного об'єкту, повідомляється на офіційному сайті Донецької облдержадміністрації. "Без відома співробітників КП "Вода Донбасу" вони припідняли щити на дамбі і почали спускати воду в русло ріки. За попередніми даними, щити піднялися на 10 см. Суттєвої загрози прилеглим населеним пунктам це не несе. Водночас про плани озброєних людей наразі нічого не відомо", - йдеться в повідомленні на сайті.

Нагадаємо, цього ж дня президент Росії Володимир Путін доручив ФСБ Росії вжити усіх необхідних заходів для посилення охорони державного кордону Російської Федерації з Україною з метою унеможливити незаконні переходи. Про це повідомили журналістам в прес-службі президента РФ, пише "Інтерфакс".






Модуль не активізовано (module is not installed)

Останні новини

09:15
21-Лип-2025
Театр, що відкриває світ: Інклюзивний досвід у німецькому театрі LTT
Нещодавно в регіональному театрі (LTT) міста Тюбінген (Німеччина) відбулася знакова п
17:11
20-Лип-2025
Танки Abrams від Австралії доставили в Україну
Уряд Австралії офіційно передав Збройним силам України першу партію танків M1A1 Abram
10:27
20-Лип-2025
Усик переміг Дюбуа і звернувся до українських воїнів
Ключовим став п’ятий раунд, під час якого Усик провів серію результативних ударів, за
20:52
17-Лип-2025
УПЦ Московського патріархату зобов’язали розірвати зв’язки з Росією
Державна служба з етнополітики та свободи совісті винесла припис про усунення порушен
18:23
17-Лип-2025
Юлія Свириденко очолила український Уряд
Для мене велика честь очолити український Уряд сьогодні.
Наш Уряд бере курс на
Усі новини

Сollaborator