09:57
24-Сер-2026
24-Сер-2026
20:38
23-Сер-2026
23-Сер-2026
22:21
22-Сер-2026
22-Сер-2026
20:49
22-Сер-2026
22-Сер-2026
22:15
20-Сер-2026
20-Сер-2026
На Бахмутському напрямку прикордонники відбили штурм та контратакою захопили позиції росіян.
Про це повідомила Держприкордонслужба. Військові РФ під прикриттям артилерії спробували захопити одну з передових українських позицій, але штурм пішов невдало. У підсумку — дев’ять росіян загинули і ще близько 20 поранені. Прикордонники просунулися на 300 метрів. Є три прич ... Читати далі»
04-Січ-2023
Черняков
Головнокомандувач ЗС України Валерій Залужний: Сьогодні провів першу у новому році телефонну розмову з генералом Марком Міллі, Головою об’єднаного комітету начальників штабів США.
Розповів про зміни в оперативно-стратегічній обстановці, передусім в наземному та повітряному просторах України. Важкі бої ведуться на рубежі Сватове-Кремінна, а також у напрямку Лисичанська. Найбільш складною сит ... Читати далі»
03-Січ-2023
Черняков
Сьогодні приблизно о 4 ранку артилерія ЗСУ накрила чергове розташування окупантів.
Рашисти підступно зайняли корпус тублікарні. Карма від ЗСУ прилетіла влучно. Під завалами воріженьки і залишились. Про це йдеться у повідомленні Телеграм-каналу Риа-Мелитопол. Відразу після вибухів місце прильоту оточила псевдо-поліція. До зруйнованої будівлі з’їхались пожежні, швидкі, вій ... Читати далі»
03-Січ-2023
Черняков
В районі Площанки (Сватівський напрям) ЗСУ розмолотили російську бронегрупу, яка вирішила заховатися в посадці...
Про це повідомляє Управління стратегічних комунікацій в Телеграм. За допомогою аеророзвідку була виявлена група бронетехніка російських окупантів. За повідомленням Генштабу ЗСУ загальні бойові втрати противника з 24.02.22 по 02.01.23 орієнтовно склали: ... Читати далі»
02-Січ-2023
Черняков
ЗСУ активно просуваються на півдні і вже досягли певних результатів.
Про це повідомила начальник Об'єднаного координаційного прес-центру Сил оборони півдня України Наталія Гуменюк. "Справді, ми прямуємо в цьому напрямі досить потужним кроком, як для ворога. Наша робота має певні результати, які ми просто зараз ще не можемо озвучити", - сказала Гуменюк.
01-Січ-2023
Черняков
Згідно повідомлення губернатора Бєлгородської області РФ В'ячеслава Гладкова:
Над Бєлгородом та Бєлгородським районом спрацювала система ППО. Збито 4 снаряди РСЗВ. За попередньою інформацією, постраждалих немає. У селі Нова Нелідівка вибито вікна у чотирьох приватних домоволодіннях. Згодом Гладков уточнив: "Внаслідок обстрілу околиць міста Шебекіно потерпілих немає. Є пошкоджен ... Читати далі»
01-Січ-2023
Черняков
У Новий рік ми не тільки відбиваємо ракетні атаки ворога, але також повертаємо наших людей.
Це черговий великий обмін, який вдалося здійснити - 140 людей повертаються додому . Інформує голова ОП Андрій Єрмак. Серед них - поранені, а також захисники Маріуполя, острова Зміїний, добровольці ТРо зі Славутича, причому батьки й сини, які разом перебували в полоні, а також наші ... Читати далі»
31-Груд-2022
Черняков
22 грудня, зранку, група російських військових пересікла лінію державного кордону України. На території Краснопільської громади, поблизу села Високе, наші тероборонівці вступили в бій з російською ДРГ.
Про це повідомляє начальник Сумської обласної військової адміністрації Дмитро Живицький. "Після короткого бою, втрати ворога - мінімум двоє вбитих. З нашого боку обійшлося ... Читати далі»
23-Груд-2022
Черняков
Андрій Штепа прислужував російським окупантам, продавав їм самогон і наркотики та охоче здавав загарбникам українських активістів.
У Каховці підірвали гауляйтера росіян на прізвисько “Шнир”. Це відбулося біля пам’ятника, який місцеві називають “дівчина в шинелі”. В авто гауляйтера було закладено вибухівку. «Шнир», «Шнира», «Блютуз» – місцеве прізвисько гауляйтера, якого р ... Читати далі»
22-Груд-2022
Черняков
Рішення остаточне. І дуже символічне. Це крок до якісного підняття рівня нашого захисту від ударів з повітря. І це — надважливий політичний сигнал для всього світу. Саме розгортання Patriot — це однозначна заява про незмінну міцну і наростаючу підтримку України з боку США.
На відміну від систем ППО які вже має Україна (таких як ЗРК С-300, «Бук», IRIS-T, NASAMS, Crotale NG, Hawk, ЗСУ«Gepard» ... Читати далі»
21-Груд-2022
Черняков
На окупованих територіях Запорізької та Херсонської областей російські окупанти повторюють сценарій своєї втечі з Херсона, повідомила начальниця Об’єднаного координаційного пресцентру Сил оборони півдня Наталія Гуменюк.
У коментарі «24 каналу» Гуменюк повідомила, що на тимчасово окупованому Півдні «все відбувається за тим самим сценарієм, як було на правому березі». «Вон ... Читати далі»
19-Груд-2022
Черняков
Росія отримала від Ірану нову партію дронів-камікадзе Shahed.
Про це повідомив представник головного управління розвідки Міністерства оборони Андрій Юсов в національному телемарафоні новин. «Так, це нова партія, але порівняно з початковим масованим використанням "Шахедів", вочевидь менша. Ми не коментуємо зараз кількість, але бачимо, що, наприклад, під час вчорашніх масованих ... Читати далі»
17-Груд-2022
Черняков
За інформацією Генерального штабу Збройних сил України:
"Ворог передислокує окремі підрозділи та відводить частину своїх військ з Каховки та Нової Каховки Херсонської області в район населеного пункту Нижні Сірогози. Серед місцевих мешканців військовослужбовці поширюють інформацію, що до кінця цього року Каховка буде здана російськими військами, тому лояльним до окупантів місцевим жителям п ... Читати далі»
17-Груд-2022
Черняков
«Розгромлені»: війна в Україні знищила колись грізну російську бригаду, - The Washington Post
Переклад Ira Zhurovska Кривава доля 200-ї окремої мотострілецької бригади символізує зрив планів Володимира Путіна щодо вторгнення. Атомні підводні човни запливають і випливають з холодних вод вздовж узбережжя російського Кольського півострова на північному краю Європи. Ракети, ... Читати далі»
17-Груд-2022
Черняков
Росія занепокоєна вразливістю Криму, тому перенесла місце запуску іранських безпілотників до Краснодарського краю.
Про це йдеться у розвідувальному огляді міноборони Британії. "В останні дні активізувалася кампанія Росії щодо далекобійних ударів по критично важливій національній інфраструктурі України. Хвиля ударів в основному складалася з крилатих ракет повітряного та морськог ... Читати далі»
17-Груд-2022
Черняков
Збройні сили України звільнили три села північніше окупованої Кремінної Луганської області – Червонопопівку, Піщане та Житлівку.
Про це сьогодні повідомляє Телеграм-канал «Воля». "ЗСУ змогли знову перерізати трасу Сватово-Кременна у районі Червонопопівки. 14 грудня прорив почали розширювати. Українські підрозділи вибили ЗС РФ із Житлівки та, атакувавши з двох сторін Піщане, зай ... Читати далі»
16-Груд-2022
Черняков
"Бавовна" завітала у готель "Немо" у Залізному Порту. На фото видно, що з будівлі зірвано дах, вибиті шибки та вікна на всіх поверхах, немає дверей і частини сходів.
Про подію інформує Сергій Братчук. "Тимчасово окупований Залізний Порт, був готель - нема готелю. Повідомляється, що там полюбляли проживати фсбешніки", - йдеться у дописі. Згаданий готель розміщений н ... Читати далі»
15-Груд-2022
Черняков
В окупованій Кремінній дуже шумно. Багато відльотів та ще більше прильотів. Росіяни як завжди в паніці, брудні та налякані.
Багато ударів ЗСУ приходяться по окраїнам міста, бо росіяни зайняли покинуті будинки та наробили окопів в городах. Після того як ЗСУ знищать більшу частину техніки яка стоїть просто перед приватними будинками, росіяни звідти втікають забераючи залишки збро ... Читати далі»
15-Груд-2022
Черняков
Черговий обмін полоненими. Продовжуємо повертати своїх. 64 воїни ЗСУ, які воювали на Донецькому та Луганському напрямку, зокрема брали участь в обороні міста Бахмут, їдуть додому. Це офіцери, рядові та сержанти, наші герої.
Про цю подію інформує керівник ОП Андрій Єрмак у Telegram "Вдалося також звільнити громадянина США, який допомагав нашим людям - Мурекезі Суеді. Також повер ... Читати далі»
14-Груд-2022
Черняков
14 грудня 2022 року, тобто під час повномасштабної оборонної війни з російським агресором, Україна вшановує учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.
Варто згадати, що 26 квітня 1986 року сталася найбільша в історії людства техногенна катастрофа. Під час експерименту на 4-му реакторі Чорнобильської атомної електростанції прогриміли два вибухи. За 10 дні ... Читати далі»
14-Груд-2022
Черняков
|